Herregud for en bra kveld det var i går. Det var utrolig morsomt å være på Gullsnutten å få møte så mange flinke Youtubere. Det var et par stykker jeg ble skikkelig starstruck av å møte, så det var moro. Etter Gullsnutten dro vi videre på Nox, as always. Vi hadde egentlig tenkt oss på Taket, men der kom vi ikke inn da vi ikke var gamle nok. Veldig flaut da vi hadde billett og stilte oss i billettkøen, hehe ups.
Nå skal jeg prøve å komme meg på trening før jeg skal møte Andrea. Det er en stund siden jeg har vært sammen med Andrea nå, noe som føles veldig rart. Vi har vært sammen nesten hver dag siden vi kom hjem fra Mexico, så vi har kanskje bare godt av en liten pause. Vi skal jo faktisk flytte sammen om 3 dager!! Herregud så fort tiden har gått. Nå er det ikke lenge til jeg kan vise dere leiligheten vår ♥ JEG GLEDER MEG.
ble ikke sophie invitert i bursdagen din? <3
Veldig mange fine bilder av dere. Er glad å høre at du gleder deg til å flytte sammen med Andrea. Ha en fin kveld videre.
Anonym: Hun var i Bergen da jeg feiret bursdagen min
<3
Hvor er jakken fra?
Hvor er jakken fra? Utrolig fin!